امروز: دوشنبه 25 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت علل و پیامدهای فرار دختران از منزل

پاورپوینت علل و پیامدهای فرار دختران از منزل دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 734 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 16

دختر فرار دختران از منزل علل فرار دختران از منزل تهدیدهای جدی علیه دختران فراری

قیمت فایل فقط 5,500 تومان

خرید

فهرست مطالب

مقدمه

علل فرار دختران از منزل

تهدیدهای جدی علیه دختران فراری

راهکارهای حل این معضل

مقدمه

روزی نیست که چندین خبر در جراید منتشر نشود و در آن به فرار دختران از خانه و یا دستگیری دختران فراری کم سن وسال در تاریکخانه های شهر و در دام مفسده پروران اشاره نشده باشد، این دختران فراری از خانه پس از مدتی سرگردانی با دیدن هر چهره به ظاهر مهربانی به خیال خیرخواهی با او همراه شده و فقط با رد وبدل کردن چند جمله کوتاه سر از تاریکخانه های شهر درآورده اند.

فرار از خانه از جمله رفتارهایی است که در حوزه زنان و دختران جوان بسیار نگران کننده است گرچه ممکن است پدیده فرار، یک پدیده فردی به حساب آید اما با توجه به پیامدهای سوء آن در جامعه همواره تلاش شده که این معضل در مطالعات آسیب شناختی مورد بررسی بیشتر قرار بگیرد.

فرار از خانه به رفتاری اطلاق می شود که طی آن کودکان و نوجوانان بدون اجازه والدین یا وصی قانونی خود خانه را ترک می کنند و با تاکید بر تعریف فوق، گرچه در نگاه اول فرار پدیده ای فردی به نظر می رسد، ولی با توجه به پیامدهای سوء آن برای جامعه باید آن را از انواع آسیب های اجتماعی به حساب آورد.

مبحث فرار دختران، عواقب و مشکلات آن، تاکنون بسیار در رسانه ها مطرح شده است و در این مقوله قصد تکرار واضحات نیست، اما آنچه جای تاکید دارد، رشد تمایل فرار از خانه توسط دخترانی است که فرزند اول خانواده به شمار می آیند و متاسفانه این مساله تا امروز کمتر مورد توجه مسئولان و کارشناسان امر قرار گرفته است.

فایل پاورپوینت 16 اسلاید

قیمت فایل فقط 5,500 تومان

خرید

برچسب ها : فرار دختران از منزل , علل فرار دختران از منزل , تهدیدهای جدی علیه دختران فراری

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر